• Tel. 85/73-75-684
  • biuro@tarpol.pl

Transport

Transport

Posiadamy samochody ciężarowe, które podlegają nieustannej kontroli stanu technicznego oraz są systematycznie wymieniane na nowocześniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczne dla pracowników jak i innych uczestników ruchu. Samochody ciężarowe spełniają wymogi ekologiczne. Nasza firma bardzo mocno jest związana z troską o środowisko naturalne, które stanowi niezwykle istotny element dla naszej działalności.

Posiadamy samochody ciężarowe marki VOLVO oraz naczepy firmy SCHWARZMULLER, a także różnego rodzaju maszyny specjalistyczne takie jak koparka podsiębierna na podwoziu gąsienicowym, koparko-ładowarka.

Świadczy usługi transportowe od przeszło 30 lat. Przewozimy towary na wszystkich trasach krajowych i międzynarodowych. Posiadamy nowy tabor samochodowy w skład którego wchodzą auta standardowe jak również specjalistyczne. Nasze zestawy to samochody nie starsze jak 5 lat. Spełniają wszelkie wymogi techniczne i ekologiczne. Zatrudniamy doświadczonych kierowców dbających o to by towar nam powierzony trafił do celu bezpiecznie i na czas. Rzetelność i solidność, właśnie te cechy wyróżniają naszą firmę, to gwarancje jakich udzielamy naszym klientom z kraju i zagranicy. Liczne grono renomowanych klientów pozwala nam stale podnosić standard naszych usług.

Nasza firma wykonuje również prace ziemne, kopiemy stawy lub regulujemy już istniejące zbiorniki. Posiadamy koparki o różnej wielkości i wysięgu ramienia.

You must be logged in to post a comment.